امروز جمعه  ۱ آذر ۱۳۹۸
۱۳۹۷/۰۶/۱۵- ۱۸:۳۳ - مشاهده: ۷۹
پنج شنبه 15 شهریور 1397 - 18:33
سفر وزیر دفاع کشورمان به سوریه

سفر وزیر دفاع کشورمان به سوریه

سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع کشورمان در تاریخ 4/6/1397 دیداری رسمی از سوریه بعمل آورد و طی آن با آقای بشار اسد، رئیس جمهوری این کشور دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع کشورمان در تاریخ 4/6/1397 دیداری رسمی از سوریه بعمل آورد و طی آن  با آقای بشار اسد، رئیس جمهوری این کشور دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

در دیدار با سرتیپ “امیر حاتمی” وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با رئیس جمهور سوریه ، پیروزی علیه تروریسم مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وزیر ایرانی با اشاره به پایداری مردم و رهبری سوریه و پیروزی بر تروریسم، تاکید کرد که سوریه توانایی ادامه این راه برای رسیدن به پیروزی کامل و ریشه کن کردن نهایی تروریسم را دارد. وی بر موضع جمهوری اسلامی ایران در حمایت از  تمامیت و استقلال سوریه به دور از هرگونه مداخله خارجی تاکید کرد.

آقای بشار اسد نیز بر اهمیت هماهنگی‌ میان دو کشور به منظور رویارویی با چالش ها، تاکید کرد.رئیس جمهور سوریه رویکرد امریکا و متحدانش در منطقه را نشانه درست بودن سیاست‌های  اتخاذ شده در مبارزه با تروریسم توصیف کرد.

وزیر دفاع کشورمان همچنین در دیدار با سپهبد عبدلله ایوب وزیر دفاع سوریه دیدار و درباره تحولات منطقه و سوریه و همکاریهای نظامی‌گفتگو کرد. درپایان این دیدار توافقنامه همکاریهای دفاعی به امضا رسید.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما