امروز جمعه  ۱ آذر ۱۳۹۸
۱۳۹۷/۰۷/۰۹- ۱۸:۱۷ - مشاهده: ۷۷
دوشنبه 9 مهر 1397 - 18:17
اهالی فوعه و كفریای سوریه حادثه تروریستی اهواز را تسلیت گفتند:

اهالی فوعه و كفریای سوریه حادثه تروریستی اهواز را تسلیت گفتند:

اهالی فوعه و كفریای سوریه حادثه تروریستی اهواز را تسلیت گفتند: جمعی از نمایندگان اهالی فوعه و كفریا امروز دوشنبه، 1397/7/9 با حضور در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق و دیدار با سفیر كشورمان، حادثه تروریستی اخیر اهواز را محكوم نموده، به رهبر معظم انقلاب، مسئولان، مردم ایران و خانواده های شهدای این اقدام تروریستی را تسلیت گفته و خود را شریك مردم ایران دانستند. همچنین این نمایندگان نسبت به حمایت های جمهوری اسلامی ایران از مردم سوریه و مقابله با گروه های تروریستی و مزدور غرب، تشكر كردند.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA MicrosoftInternetExplorer4

                                           اهالی فوعه و كفریای سوریه حادثه تروریستی اهواز را تسلیت گفتند: 

جمعی از نمایندگان اهالی فوعه و كفریا امروز دوشنبه، 1397/7/9 با حضور در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق و دیدار با سفیر كشورمان، حادثه تروریستی اخیر اهواز را محكوم نموده، به رهبر معظم انقلاب، مسئولان، مردم ایران و خانواده‌های شهدای این اقدام تروریستی را تسلیت گفته و خود را شریك مردم ایران دانستند. همچنین این نمایندگان نسبت به حمایت های جمهوری اسلامی ایران از مردم سوریه و مقابله با گروه‌های تروریستی و مزدور غرب، تشكر كردند.

جواد تركابادی، سفیر جمهوری اسلامی ایران، در این دیدار ضمن تشكر از جمع حاضر، اقدامات تروریستی دشمنان برآمده ازحس تلخ كامی كه با شكست هایی كه در منطقه متحمل شده اند، ارزیابی و هدف آنان را ایجاد تفرقه میان مردم ایران توصیف نمود. وی اظهار داشت: البته این گونه اقدامات، از روی نادانی دشمنان است زیرا مردم عزیز كشورمان نشان دادند در برابر كید دشمنان، منسجم تر از گذشته هستند.

لازم به ذكر است روز گذشته نیز قریب به 40 تن از بزرگان و رؤسای عشایر استان حمص سوریه با حضور در محل سفارت و دیدار با سفیر جمهوری اسلامی ایران این حادثه ترویستی كه منجر به شهادت حدود30 تن از عزیزانمان در اهواز گردید را تسلیت گفتند.

از هنگام اعلام خبر اقدام تروریستی منحرفان و فریب خوردگان دشمنان، در اهواز، مقامات بلند پایه سوریه، گروه‌های اجتماعی و سیاسی، احزاب و گروه‌های مختلف فلسطینی، با حضور خود و یا ارسال پیام هایی جداگانه به سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق این حادثه تروریستی را بشدت محكوم و به مسئولان، مردم و بازماندگان شهدای این اقدام تروریستی، تسلیت گفتند.

 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما